INFORMACE

09.05.2019
Sobota 11.5.2019 TANDEMY - FINÁLE+ZÁVĚREČNÁ
16,00 o třetí místo: FrkalováB&KřepelkaJ - OndrouchováK&FrkalV 0:2 (363:398)
16,45 finále: HrtúsováM&KejíkT - ŠtefanováL&SedláčekK 0:2 (383:394)
o 5.až.6. místo GardavskáM&ŠerkaK - LukašíkováI&RůžičkaMa 2:0 (377:376)
29.04.2019
Tandemy - semifinále
pondělí 29.4. 17,45 FrkalováB&KřepelkaJ - HrtúsováM&KejíkT 0:2 (360:420)
pondělí 29.4. 18,30 ŠtefanováL&SedláčekK - OndrouchováK&FrkalV 2:0 (401:325)
26.04.2019
Tandemy - čtrvrtfinále
pátek 26.4. 18,00 B1 ŠtefanováL&SedláčekK - A4 LukašíkováI&RůžičkaMa 2:0 (413:376)
neděle 28.4. 17,00 A2 OndrouchováK&FrkalV - B3 ZavrelovaM&DlouhýP 2:0 (409:386)
neděle 28.4. 17,45 A1 KučováV&ŠkrabalaP - B4 HrtúsováM&KejíkT 0:2 (337:399)
pondělí 29.4. 17,00 B2 FrkalováB&KřepelkaJ - A3 GardavskáM&ŠerkaK
15.04.2019
Tandemy 7.kolo
Skupina A - pondělí 15.4.2019
17:00 OndrouchováK&FrkalV - GardavskáM&ŠerkaK 0:2 (358:399)
17:45 Jaškovi - KučováV&ŠkrabalaP 0:2 (310:386)
18:30 VogelováK&AndrýsekJ - LukašíkováI&RůžičkaM 0:2 (263:381)
Skupina B - středa 17.4.2019
17:00 FrkalováB&KřepelkaJ - Skopalovi 2:0 (371:327)
18:30 HrtúsováM&KejíkT - Trlicovi 2:0 (bez boje)
08.04.2019
Tandemy 6.kolo
Skupina A - pondělí 8.4.2019
17:00 KučováV&ŠkrabalaP - OndrouchováK&FrkalV 0:2 (339:393)
17:45 StratilováM&Poledňák - VogelováK&AndrýsekJ 2:0 (376:283)
18:30 LukašíkováI&RůžičkaM - Jaškovi 2:0 (349:309)
19:15 Skopalovi - FrkalováO&RůžičkaMi 0:2 (337:380)
Skupina B - středa 10.4.2019
17:45 Trlicovi - ŠtefanováL&SedláčekK 0:2 (bez boje)
17:45 ŠtefanováL&SedláčekK - VogelováM&DlouhýP 2:0 (384:377)
18:30 VogelováM&DlouhýP - FrkalováB&KřepelkaJ 2:0 (410:349)
01.04.2019
Tandemy 5.kolo
Skupina A - pondělí 1.4.2019
17:00 GardavskáM&ŠerkaK - StratilováM&Poledňák 2:0 (380:366)
17:45 Jaškovi - VogelováK&AndrýsekJ 2:0 (298:284)
18:30 OndrouchováK&FrkalV - LukašíkováI&RůžičkaM 2:0 (383:347)
Skupina B - středa 3.4.2019
16:00 VogelováM&DlouhýP - FrkalováO&RůžičkaMi 2:0 (364:344)
17:00 FrkalováO&RůžičkaMi - FrkalováB&KřepelkaJ 0:2 (360:372)
17:45 HrtúsováM&KejíkT - Skopalovi 2:0 (359:292)
18:30 Trlicovi - VogelováM&DlouhýP 0:2 (bez boje)
25.03.2019
Tandemy 4.kolo
Skupina A - pondělí 25.3.2019
17:00 Štefanová&Sedláček - FrkalováB&Křepelka  (přeloženo - skupina B)) 0:2 (359:30)
17:45 Stratilová&Poledňák - Jaškovi 2:0 (350:287)
18:30 Kučová&Škrabala - Gardavská&ŠerkaK 2:0 (373:369)
Skupina B - středa 27.3.2019
17:00 Skopalovi - Štefanová&Sedláček 0:2 (325:391)
17:45 Lukašíková&Růžička - Stratilová&Poledňák 1:1 (344:344)
18:30 FrkalováB&Křepelka - Hrtúsová&Rada 2:0 (373:356)
18.03.2019
Tandemy 3.kolo
Skupina A - pondělí 18.3.2019
17:00 Kučová&Škrabala - Stratilová&Poledňák 2:0 (390:357)
17:45 Ondrouchová&Frkal - Jaškovi 2:0 (387:299)
18:30 Gardavská&ŠerkaK - Lukašíková&Růžička 2:0 (371:367)
Skupina B - středa 20.3.2019
17:00 VogelováK&Andrýsek - Ondrouchová&Frkal 0:2 (321:359)
17:45 Trlicovi - Skopalovi 2:0 (325:303)
18:30 Hrtúsová&Rada - FrkalováO&Růžička 2:0 (383:351)
11.03.2019
Tandemy 2.kolo
Skupina A - pondělí 11.3.2019
17:00 VogelováK&Andrýsek - Gardavská&ŠerkaK 0:2 (317:346)
17:45 Stratilová&Poledňák - Ondrouchová&Frkal 0:2 (342:388)
18:30 Lukašíková&Růžička - Kučová&Škrabala 0:2 (365:377) 
Skupina B - středa 13.3.2019
17:00 FrkalováO&Růžička - Štefanová&Sedláček 0:2 (361:373)
17:45 FrkalováB&Křepelka - Trlicovi 2:0 (378:306)
18:30 VogelováM&Dlouhý - Hrtúsová&Rada 0:2 (334:358)
04.03.2019
Tandemy - úvodní zápasy
Skupina A - pondělí 4.3.2019
17:00 Kučová&Škrabala - VogelováK&Andrýsek 2:0 (404:262)
17:45 Gardavská&ŠerkaK - Jaškovi 2:0 (351:296)
18:30 Lukašíková&Růžička - Stratilová&Poledňák (odloženo)
Skupina B - středa 6.3.2019
17:00 Skopalovi - VogelováM&Dlouhý 0:2 (338:374)
17:45 Trlicovi - FrkalováO&Růžička 2:0 (351:339)
18:30 Štefanová&Sedláček - Hrtúsová&Rada 2:0 (365:321)
20.02.2019
Rozpis finále neregistrovaných jednotlivců + výsledky
16,30 Valášek - Síleš
16,55 Menšík - Fečko
17,20 Trnčík - Klabal
17,45 Prachař - Zelenka
18,10 Honzírek - Gremlica
19.02.2019
Rozpis finále registrovaných + výsledky
18.02.2019
Rozpis kvalifikace neregistrovaných hráčů - výsledky
13.02.2019
Středa 13.02.2019 - finále
17:00 o třetí místo Klamava - Dobrota 4:4 (754:747)
18:20 finále HNH - Grácie  6:2 (770:744)
Konečné medailové pořadí:
1. HNH
2. Grácie
3. Klamava
Sestupují Pilana a Bowling
https://www.facebook.com/KuzelnaMyslivna
11.02.2019
PlayOff 11.2.2019 - o udržení + semifinále
16:00 Bowling - SPP 2:6 (695:728)
17:15 HNH - Dobrota 6:2 (780:735)
18:30 Grácie - Klamava 6:2 (780:765)
06.02.2019
Středa 6.2.2019 - úvodní Playoff zápasy
O udržení: 
16:00 SPP - Bowling 8:0 (772:691)
17:15 Bedea - Pilana (zrušeno)
Čtvrtfinále: 
18:30 Klamava - ALFA 6:2 (778:733)
19:45 Dobrota - Penzion Menšík 6:2 (751:726)
28.01.2019
Pondělí: 28.01.2019
16:00 Bantam - AEV II 8:0 (704:659)
17:15 Aeroplaan - AEV I 6:2 (648:647)
18:30 Amatéři - Salvia 6:2 (735:683)
Středa 30.1.2019 
16:00 Penzion Menšík - Pilana 8:0 (822 :672) - nový rekord kuželny
17:15 Klamava - SPP 6:2 (777:756)
18:30 Rebelové - Kuželka 0:8 (564:601)
Pondělí 4.2.2019 
16:00 Dobrota - ALFA 5:3 (715:702)
17:15 HNH - Bedea 5:3 (759:739)
18:30 Grácie - Bowling 2:6 (761:769)
21.01.2019
Pondělí: 21.01.2019
16:00 Kuželka - Bantam 8:0 (607:559)
17:15 SPP - HNH 0:8 (759:774)
18:30 AEV I - Amatéři 2:6 (653:725)
Středa 23.1.2019 
16:00 Pilana - Dobrota 0:8 (697:772)
17:15 Bedea - Penzion Menšík 2:6 (689:736)
14.01.2019
Pondělí: 14.01.2019
16:00 AEV II - Aeroplaan 8:0 (730:591)
17:15 ALFA - Grácie 2:6 (704:753)
18:30 Bowling - Klamava 0:8 (670:788)
Středa 16.1.2019 
16:00 Salvia - Barborka 8:0 (716:654)
17:15 Bára - Rebelové 8:0 (742:587)
18:30 Bedea - Pilana 6:2 (756:715)
předehrávka - Barborka - Bára 2:6 (648:696)
07.01.2019
Pondělí: 07.01.2019
16:00 Klamava - ALFA 2:6 (732:789)
17:15 HNH - Bowling 8:0 (758:623)
18:30 Bantam - Rebelové 8:0 (659:514)
Středa 9.1.2019 
16:00 Aeroplaan - Kuželka 8:0 (663:622)
17:15 Grácie - Dobrota 6:2 (757:647)
18:30 Penzion Menšík - SPP 2:6 (725:758)
31.12.2018
ROZPIS NADSTAVBOVÉ ČÁSTI   (hraje se jen v první lize)
Rozpis pro Play-Off
První a druhé místo po základní části (ZČ) - přímo do semifinále
Třetí až šesté místo - čtvrtfinále
Rozpis pro Play-Off (Out)
Dle umístění v ZČ 7-10 a 8-9 na dva zápasy, v případě nerozhodnosti je určující vyšší celkový nához z obou  
zápasů
O konečném umístění (7. a 8. místo pro vítězné týmy a 9. a 10. místo pro sestupující týmy) rozhodne lepší 
součet z obou zápasů
Upřesnění
Na dráze č.1 je nejprve tým, který skončil v ZČ lépe, v odvetách obráceně. Hráče nasazují vždy jako první horší 
týmy ze ZČ
Nastoupit může pouze ten hráč, který má odehrány minimálně dva zápasy v ZČ
TERMÍNY:
ST 6.2.2019 - 1.zápasy play-off (out) a čtvtfinále 16:00 7-10, 17:15 8-9, 18:30 3-6 (c1), 19:45 4-5 (c2)
PO 11.2.2019 - 2.zápasy play-off (out) a semifinále 16:00 10-7, 17:15 9-8, 18:30 1-c2, 19:45 2-c1
ST 13.2.2019 17:15 o 3.místo a 18:30 finále
Termíny pro finále jednotlivců: 
PO 18.2.2019 - první nához dvaceti nejlepších neregistrovaných
ÚT 19.2.2019 - finále nejlepších deseti nereregistrovaných 
ST 20.2.2019 - finále nejlepších deseti registrovaných pondělí + vyhodnocení
10.12.2018
Pondělí 10.12.2018
16:00 Barborka - AEV I 2:6 (653:666)
17:15 Salvia - Bára 2:6 (670:715)
18:30 Pilana - Grácie 2:6 (737:777)
Pondělí 17.12.2018 
17:00 Dobrota - Klamava 1:7 (730:773)
06.12.2018
Celkové rozlosování - 7.10.2018
03.12.2018
Pondělí 03.12.2018
16:00 SPP - Pilana 8:0 (780:660)
17:15 ALFA - HNH 2:6 (694:709)
18:30 Amatéři - AEV II 6:2 (679:651)
Středa 5.12.2018 
16:00 Bowling - Penzion Menšík 0:8 (667:759)
17:15 SPP - Bedea 2:6 (699:721)
18:30 Dobrota - Klamava -> 17.12.2018 17h
26.11.2018
Pondělí: 26.11.2018
16:00 Bára - Bantam 6:2 (706:617)
17:15 HNH - Dobrota 6:2 (750:677)
18:30 Kuželka - Amatéři 0:8 (550:627) 
Středa 28.11.2018 
16:00 Barborka - Kuželka 6:2 (650:598)
17:15 Rebelové - Aeroplaan 2:6 (535:598)
18:30 AEV I - Salvia 0:8 (645:717)
19.11.2018
Pondělí 19.11.2018
16:00 Salvia - AEV II 6:2 (694:589)
17:15 Penzion Menšík - ALFA 6:2 (763:710)
18:30 Amatéři - Rebelové 8:0 (644:576)
Středa 21.11.2018 
16:00 AEV II - Barborka 4:4 (646:626)
17:15 Klamava - Grácie 0:8 (696:740)
18:30 Bedea - Bowling 8:0 (777:668)
12.11.2018
Pondělí 12.11.2018
16:00 Rebelové - Barborka 0:8 (575:666)
17:15 Grácie - HNH 4:4 (727:726)
18:30 Pilana - Klamava 6:2 (744:740)
Středa 14.11.2018 
16:00 AEV I - Bára 4:4 (657:670)
17:15 Dobrota - Penzion Menšík 4:4 (762:747)
18:30 Aeroplaan - Bantam 2:6 (633:661)
05.11.2018
Pondělí 05.11.2018
16:00 Bowling - Pilana 0:8 (622:714)
17:15 ALFA - Bedea 6:2 (759:707)
18:30 Bantam - Amatéři 8:0 (651:640)
Středa 7.11.2018 
16:00 Kuželka - Salvia 0:8 (623:674)
17:15 AEV II - AEV I 6:2 (665:640)
18:30 Bowling - SPP 2:6 (666:697)
29.10.2018
Pondělí 29.10.2018
16:00 SPP - ALFA 6:2 (755:720)
17:15 HNH - Klamava 0:8 (677:765)
18:30 Amatéři - Aeroplaan 5:3 (667:661)
Středa 31.10.2018 
16:00 Bedea - Dobrota 2:6 (716:738)
17:15 Bára - Aeroplaan 6:2 (707:668)
18:30 Penzion Menšík - Grácie 0:8 (708:764)
25.10.2018
 Nový rekord na 3x60HS 
V pondělí 22.10. vytvořil tým ALFA nový rekord kuželny -  807 !
Milan Síleš 284, Vašek Gremlica 266 a Pavel Vyskočil 257.  
22.10.2018
Pondělí 22.10.2018
16:00 ALFA - Bowling 8:0 (807:656)
17:15 Pilana - HNH 0:8 (673:775)
18:30 Barborka - Bantam 0:8 (628:653)
Středa 24.10.2018 
17:15 AEV I - Kuželka 6:2 (658:627)
18:30 Salvia - Rebelové 8:0 (722:546)
19:45 AEV II - Bára 2:6 (639:701)
15.10.2018
Pondělí 15.10.2018
16:00 Aeroplaan - Barborka 0:8 (625:708)
17:15 Rebelové - AEV I 0:8 (464:592)
18:30 Bára - Amatéři 4:4 (688:697)
Středa 17.10.2018 
16:00 Dobrota - SPP 6:2 (764:753)
17:15 Klamava - Penzion Menšík 8:0 (750:704)
18:30 Grácie - Bedea 6:2 (771:692)
08.10.2018
Pondělí 8.10.2018
16:00 ALFA - Pilana 5:3 (744:731)
17:15 Penzion Menšík - HNH 0:8 (726:787)
18:30 AEV II - Rebelové 8:0 (671:510)
Středa 10.10.2018  
16:00 Bowling - Dobrota 6:2 (731:697)
17:15 Bantam - Salvia 2:6 (668:687)
18:30 Kuželka - AEV II 2:6 (584:673)
01.10.2018
Zahajovací zápasy - zápisy jsou prozatím jen zde: https://fb.me/KuzelnaMyslivna
Pondělí 1.10.2018
16:00 AEV I - Bantam 6:2 (703:661)
17:15 Kuželka - Bára 2:6 (569:667)
18:30 Barborka - Amatéři 4:4 (651:676)
Středa 3.10.2018
16:00 Salvia - Aeroplaan 6:2 (673:651)
17:15 SPP - Grácie 2:6 (732:768)
18:30 Bedea - Klamava 2:6 (718:725)
25.09.2018
Úvodní informace pro 45.ročník turnaje
Konečné rozdělení skupin:
1.Liga: Grácie, Klamava, Penzion Menšík, HNH, ALFA, Dobrota, Pilana, SPP, Bowling, Bedea
2.Liga: Salvia, AEV I, AEV II, Bantam, Amatéři, Kuželka, Bara, Barborka, Aeroplaan, Rebelové
Do letošního ročníku se nepřihlásila Petra a místo ní je v první lize Bedea. Ve druhé lize se přejmenoval tým 
Zombi na Rebelové, Letci na Aeroplaan a nově budou hrát Amatéři a Barborka
11.09.2018
Okresní turnaj 2018-19
Dne 23.9.2018 bude provedena uzávěrka přihlášek a 1.10. se předpokládá zahájení 45.ročníku Okresního turnaje
Předběžné rozdělení skupin dle loňského umístění:
1.liga: Gracie, Klamava, Penzion Menšík, Petra, HNH, ALFA, Dobrota, Pilana, SPP, Bowling
2.liga: Bedea, Salvia, AEV I, AEV II, Bantam, Miňonky, Kuželka, Bára, Letci, Zombi
 
Co nejdříve prosíme zástupce jednotlivých družstev o zaslání potvrzení účasti, připomínek a případně soupisek 
dle informací v propozicích na adresu kuzelky-slaviakm@centrum.cz 
Děkujeme a těšíme se na vaši účast
TJ Slavia Kroměříž - oddíl kuželek
Aktualizace stránky 09.05.2019  (Ekuželky v.17. 4. 4.245 (c) Pprosoft, pprosoft@centrum.cz)