Soutěže našich družstev 2018-19

                       A tým: JM divize (odkaz)

                       B tým: Krajská soutěž (odkaz)


    Soupiska A: Kuchta Tomáš(vedoucí družstva), Petráš Libor, Drlík Zdeněk
                  Růžička Martin, Ondrouchová Kateřina, Katzerová Kamila, Tesař Jiří

    Soupiska B: Růžička Michal(vedoucí družstva), Morkus Pavel, Růžička Jan, Drye Rudolf
                  Skopal Milan, Trlica Jan, Machálek Roman, Morkus Roman
                   Macega Miroslav, Buksa Petr, Polišenský Pavel, Vala Josef

Divize - jarní část (A tým)
KoloDatumSoupeřVýsledekZápis
14.
PA 11.01.2019 17:30
KK Moravská Slávia Brno B - Slavia A
6:2 - 3035:2951 
ANO 
15.
SO 19.01.2019 10:00
Slavia A - KK Orel Telnice
7:1 - 2583:2501 
ANO 
16.
SO 02.02.2019 10:00
Slavia A - TJ Lokomotiva Valtice
6:2 - 2571:2470 
ANO 
17.
SO 09.02.2019 10:00
Slavia A - KK Slovan Rosice B
6:2 - 2622:2484 
ANO 
18.
SO 16.02.2019 10:00
Slavia A - KK Vyškov B
4:4 - 2598:2588 
ANO 
19.
PA 22.02.2019 17:30
KK Jiskra Čejkovice - Slavia A
7:1 - 2666:2428 
ANO 
20.
PA 01.03.2019 18:00
KK Orel Ivančice - Slavia A
2:6 - 3032:3056 
ANO 
21.
SO 09.03.2019 10:00
Slavia A - TJ Sokol Luhačovice B
5:3 - 2556:2547 
ANO 
22.
PA 15.03.2019 18:00
SK Baník Ratíškovice - Slavia A
7:1 - 3117:2988 
ANO 
23.
SO 23.03.2019 10:00
Slavia A - TJ Jiskra Otrokovice
4:4 - 2547:2536 
ANO 
24.
SO 30.03.2019 16:30
TJ Sokol Mistřín B - Slavia A
7:1 - 3278:3091 
ANO 
25.
SO 06.04.2019 10:00
Slavia A - SK Kuželky Dubňany B
2:6 - 2434:2543 
ANO 
26.
PA 12.04.2019 18:00
KC Zlín B - Slavia A
6:2 - 2992:2928 
ANO 

 
Krajská soutěž - jarní část (B tým)
KoloDatumSoupeřVýsledekZápis
12.
PA 11.01.2019 16:30
Slavia B - KK Kroměříž C
6:0 - 1720:1496 
ANO 
13.
Slavia B - volno
 
 
14.
SO 02.02.2019 09:00
TJ Sokol Machová C - Slavia B
5:1 - 1554:1492 
ANO 
15.
PA 08.02.2019 16:30
Slavia B - TJ Spartak Hluk
5:1 - 1690:1659 
ANO 
16.
SO 16.02.2019 09:00
KC Zlín D - Slavia B
1:5 - 1394:1612 
ANO 
17.
PA 22.02.2019 16:30
Slavia B - TJ Chropyně
2:4 - 1523:1590 
ANO 
18.
PA 01.03.2019 16:30
TJ Zbrojovka Vsetín D - Slavia B
6:0 - 1761:1609 
ANO 
19.
PA 08.03.2019 16:30
Slavia B - TJ Bojkovice Krons B
2:4 - 1670:1689 
ANO 
20.
SO 16.03.2019 16:30
TJ Bojkovice Krons C - Slavia B
4:2 - 1663:1651 
ANO 
21.
PA 22.03.2019 16:30
Slavia B - SC Bylnice B
5:1 - 1616:1600 
ANO 
22.
SO 06.04.2019 16:00
KK Kroměříž B - Slavia B
2:4 - 1489:1516 
ANO 



Divize - podzimní část (A tým)
KoloDatumSoupeřVýsledekZápis
1.
PA 14.09.2018 18:00
KK Slovan Rosice B - Slavia A
6:2 - 3208:3009 
ANO 
2.
SO 22.09.2018 10:00
Slavia A - KK Moravská Slávia Brno B
2:6 - 2492:2572 
ANO 
3.
PA 28.09.2018 17:30
KK Orel Telnice - Slavia A
8:0 - 2566:2410 
ANO 
4.
SO 06.10.2018 10:00
TJ Lokomotiva Valtice - Slavia A
8:0 - 3234:3001 
ANO 
5.
SO 13.10.2018 09:00
KK Vyškov B - Slavia A
5:3 - 3184:3088 
ANO 
6.
SO 20.10.2018 10:00
Slavia A - KK Jiskra Čejkovice
2:6 - 2556:2561 
ANO 
7.
SO 27.10.2018 10:00
Slavia A - KK Orel Ivančice
6:2 - 2531:2409 
ANO 
8.
SO 03.11.2018 10:00
TJ Sokol Luhačovice B - Slavia A
7:1 - 3362:3061 
ANO 
9.
SO 10.11.2018 10:00
Slavia A - SK Baník Ratíškovice B
2:6 - 2502:2509 
ANO 
10.
SO 17.11.2018 16:30
TJ Jiskra Otrokovice - Slavia A
6,5:1,5 - 3237:3148 
ANO 
11.
SO 24.11.2018 10:00
Slavia A - TJ Sokol Mistřín B
3:5 - 2548:2569 
ANO 
12.
SO 01.12.2018 14:00
SK Kuželky Dubňany B - Slavia A
8:0 - 3266:3040 
ANO 
13.
SO 08.12.2018 10:00
Slavia A - KC Zlín B
6:2 - 2584:2472 
ANO

 
Krajská soutěž - podzimní část (B tým)
KoloDatumSoupeřVýsledekZápis
1.
Slavia B - volno
 
 
2.
PA 21.09.2018 16:30
Slavia B - TJ Sokol Machová C
6:0 - 1614:1551 
ANO 
3.
SO 29.09.2018 09:30
TJ Spartak Hluk - Slavia B
6:0 - 1680:1582 
ANO 
4.
PA 12.10.2018 16:30
Slavia B - KC Zlín D
6:0 - 1687:1439 
ANO 
5.
PA 19.10.2018 16:30
TJ Chropyně - Slavia B
3:3 - 1613:1597 
ANO 
6.
PA 26.10.2018 16:30
Slavia B - TJ Zbrojovka Vsetín D
2:4 - 1646:1659 
ANO 
7.
SO 03.11.2018 17:00
TJ Bojkovice Krons B - Slavia B
5:1 - 1661:1587 
ANO 
8.
PA 09.11.2018 16:30
Slavia B - TJ Bojkovice Krons C
5:1 - 1692:1605 
ANO 
9.
SO 17.11.2018 17:30
SC Bylnice B - Slavia B
5:1 - 1615:1554 
ANO 
10.
SO 24.11.2018 14:00
KK Kroměříž C - Slavia B
0:6 - 1417:1636 
ANO 
11.
PA 30.11.2018 16:30
Slavia B - KK Kroměříž B
5:1 - 1684:1591 
ANO